Statystyki

Middleton Rangers/Polish Crew 3:0 Billingham Synthonia FC - fotorelacja
Written by Robert C. Ossowski
Monday, 16 March 2015 09:59
W sobotę, czternastego marca, na stadionie Billingham Synthonia Football Club odbył się kolejny mecz grupy Teesside Football League Division II pomiędzy Middleton Rangers/Polish Crew a Billingham Synthonia Football Club.

Od pierwszego gwizdka inicjatywa gry była po stronie gospodarzy. Dwa razy zawodnicy Synthonii strzelali w bramkę gości, ale piłka odbijała się od poprzeczki.  Goście także mięli kilka ciekawych sytuacji, lecz ich nie wykorzystali. Gra była na dość wysokim poziomie, piłka wędrowała od nóg zawodników raz gości, raz gospodarzy. Na minutę przed końcem meczu, kiedy piłkarz gospodarzy leżąc na ziemi przytrzymywał piłkę między nogami  a zawodnicy Rangersów próbowali ją mu zabrać, miejscowi zawodnicy rzucili się z pięściami na gości. Sędzia zarządził przerwę i ukarał dwoma czerwonymi kartkami piłkarzy…. gości. Czerwone kartoniki zobaczyli Michał Kasprzak i Tomasz Stępniewski.

Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:0. Strzelcami byli Ashley Levan (2) i Danny Aldridge(1).