Banner

LogowanieStatystyki

Dwie polskie drużyny najlepsze w turnieju Cohesion Sport Day w Newcastle!!!
Written by Polnews.co.uk   
Saturday, 15 December 2007 19:16
 Wspaniała wiadomość dla wszystkich rodaków mieszkających w NCL! Polskie drużyny zajęły pierwsze i drugie miejsce podczas międzynarodowego turnieju piłkarskiego organizowanego przez Newcastle Civic Centre.

Finał z naszymi drużynami dostarczył goli, emocji i walki do końca. Była to szybka i ostra gra, ale z zachowaniem fair play. Pozytywne emocje udzieliły się wszystkim, także organizatorom turnieju, którzy zachwyceni byli naszym dopingiem.

Dziękujemy wszystkim (długo by wymieniać) chłopakom za super postawę i godne reprezentowanie Polski w turnieju! Specjalne podziękowania dla FrAnii z polskiej organizacji NEPCO za zgłoszenie obu naszych drużyn i wsprcie podczas turnieju. Mistrzem tego sezonu została POLSKA!!!

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z całego turnieju (5 części).
Zapraszam też wszystkich do składania gratulacji obu naszym zespołom – kliknij tutaj... Turniej CZĘŚĆ 2 - Prezentacja drużyn...